Novinky

blog_img

COVID-19 náš postoj a ako fungujeme

Vážený zákazníci, v tejto neľahkej situácií máme pre Vás potešujúcu správu že naše prevádzky nezatvárame no budeme pracovať v špeciálnom režime, nakoľko zdravie našich zamestnancov je pre nás nadovšetko. Preto od pondelka 16.3.2020 budú naše prevádzky otvorené iba v špeciálnom režime až do odvolania. Čo to znamená?

blog_img

Sťahovanie zo Stupavy do Pezinku

Vážený zákazníci, s radosťou Vám oznamujeme že sme začali presúvanie zo Stupavy do Pezinku. Od 1.3.2020 nás nájdete na adrese Myslenická 1 Pezinok. Zároveň od 1.3.2020 nás nenájdete na Devínskej ceste v Stupave.

blog_img

Doosan Portable Power

S hrdosťou Vám oznamujeme že počnúc dňom 1.1.2020 sa spoločnosť CM Slovakia spol. s r.o. stala oficiálnym importérom Produktov Doosan Portable Power do Slovenskej republiky. Doosan P.P. je výrobcom pojazdných kompresorov, generátorov, osvetľovacích stožiarov atď. V minulosti ste sa s týmito produktami stretávali pod značkou Ingersoll Rand. www.doosanportablepower.eu

blog_img

Hyundai HL940A

Nakoľko prichádza do EU nová povinnosť emisnej normy TIER V, Hyundai sa k tejto zmene nepostavil iba ako ku zmene motora v nových strojoch ale vyvinul kompletne novú série strojov. Nová radu sa nazýva -A series. Ako prvý nakladač z novej série sa dostáva do predaja dlho očakávaný model HL940A, nakladač hmotnostnej kategórie 14 ton.

blog_img

Hyundai HX85A

Už v roku 2019 sa môžete tešiť na uvedenie najväčšej novinky Hyundai a to minibagru o hmotnosti 9 ton. Slovensko bude prvá krajina kde bude stroj predstavený.

blog_img

Hyundai HX10

Novinka roka 2019, Hyundai HX10 je mikro bager s transportnou hmotnosťou 990 kg

blog_img

Weycor nakladače a valce sa predstavia na baume 2019 v novom prevedení

Pozývame vás prísť sa pozrieť na nakladače Weycor na výstavu Bauma 2019 v Mníchove. Predstavia sa Vám nakladače v novom prevedení a ešte lepšie ako doteraz. Od pondelka 8.4.2019 do piatku 12.4.2019 sa Vám na stánku bude venovať slovenský kolega. môžete ho kontaktovať na 0911 727 027

blog_img

Pracovný kôš na teleskopické manipulátory a nakladače

Potrebujete pracovať vo výškach a nemáte chuť platiť za diaľkovo ovládané pracovné koše na manipulátory? Práve pre Vás máme pracovný kôš ktorý si môžete bez akýchkoľvek úprav pripojiť na Váš teleskopický manipulátor alebo nakladač.

blog_img

Servisné Programy

Nenechajte svoj strojový park strojov Hyundai, Dieci, Weycor na pospas osudu, plánujte si opravy, predchádzajte poruchám včasnou diagnostikou a zabráňte tak nečakaným situáciám ktoré Vás môžu vyjsť draho. Vyberte si jeden z našich servisných balíčkov ktorý Vám v tom pomôže.

blog_img

Dodanie nakladača Hyundai HL960 s rýchloupínačom, vysokovýklopnnou lopatou a drapákom na guľatinu

Začiatkom mesiaca November sme dodali na jednu z najväčších Slovenských prevádzok spracúvajúcich drevo nakladač Hyundai HL960.

blog_img

Expo Lesný LOM 2018 19 - 21.6.2018

Pozývame Vás na výstavu EXPO Lesný lom 2018 ktorá sa uskutoční v kameňolome Lesný lom v Českej republike v termíne 19 - 21.6.2018

blog_img

NOVINKA R18-9

Premýšľate nad kúpou nového bagra? Predstavujeme Vám najnovší prírastok do flotily bágrov Hyundai R18-9. Minibager Hyundai R18-9 patrí medzi špičkové stroje v svojej kategórii a svojou spoľahlivosťou to dokazuje u mnohých slovenských majiteľov.

blog_img

Nakladče pre poľnohospodárov Hyundai

V spolupráci s Hyundai Construction Equipment sme pre Vás pripravili špeciálne verzie nakladačov pre poľnohospodárov.

blog_img

Novinka medzi bagrami do 15 ton - Hyundai HX130LCR

Nový Hyundai HX130LCR dopĺňa kategóriu bagrov do 15 ton s minimálnym presahom veže cez pásy. Výkonom sa približuje najlepšie predávanému bagru Hyundai v Európe HX145LCR ale hmotnosťou umožnuje prevoz na mešom aute.

blog_img

Nový  Hyundai HL975 ťažobný nakladač pre štrkovne a lomy

Prvá novinka v portfóliu ťažkých strojov Hyundai pre rok 2017 je ťažobný nakladač Hyundai HL975. Svetovú premiéru bude mať na výstave SaMoTer v Taliansku vo februári 2017. Do predpredaja sa dostal v Januári a na Slovensku si ho môžete zakúpiť od 1.2.2017. V prípade záujmu o predvedenie, nás kontaktujte na info@cmslovakia.eu

blog_img

Nový model bagra Hyundai HX480L

Najnovším prírastkom do flotily bagrov Hyundai je pásový bager HX480L s hmotnosťou 49 500 kg.

blog_img

AAVM 360° bezpečnostný systém zabezpečuje pohľad z vtáčej perspektívy

Nová séria rýpadiel Hyundai prináša ako prvá do bagrov pohľad zo štyroch kamier zároveň a umožnuje Vám pozorovať svoje okolie dokonale.

blog_img

Využite príležitosť vyskúšať si uplne nový kolesový bager Hyundai HW140

Využite možnosť vyskúšat si nový kolesový bager Hyundai HW140 na Vašej stavbe. Kolesový bager Hyundai sa dá vyskúšať na prácu s kopacou lopatou, hydraulickou svahovačkou alebo aj so sekundárnym drvičom VTN. Neváhajte nás kontaktovať na info@cmslovakia.eu

blog_img

Výpredaj použitých stroj z našej požičovne

Obzeráte sa po zánovnom minibagri, nakladači či príslušenstve? Práve pre Vás sme pripravili výpredaj strojov z našej požičovne. Všetky stroje so zárukou za skvele ceny.

blog_img

Dieci manipulátory v F1

Teleskopické manipulátory Dieci budú tento víkend odstranovať monoposty v F1 na veľkej cene Ruska v Soči.

blog_img

Nové bagre Hyundai na Intermate v Paríži

Hyundai Heavy Indutries si vybral tento krát svetovú výstavu strojov INTERMAT v Paríži k predstaveniu úplne novej generácie stavebných strojov Hyundai. Medzi nimi predstaví aj prvých šesť pásových bagrov od 22 do 52 ton.

blog_img

Repasované stroje od DIECI fabriky

Kupujete najradšej použité stroje ktoré sú zabehnuté s nízkym počtom motohodín? Bojíte sa ale aby nebol stroj kradnutý, aby nemal skryté závady? Práve pre Vás sú určené stroje ktoré ponúka s programu "Used Dieci Machine" spoločnosť Dieci - výrobca teleskopických manipulátorov.

blog_img

Hyundai Heavy Industries vyrobil 500.000-ci stavebný stroj

Hyundai Heavy Industries (HHI), najväčší svetový staviteľ lodí a popredný výrobca stavebných strojov a zariadení, dnes oznámil, že odovzdal zákazníkovi svoj 500.000-ci stavebný stroj.

blog_img

Primárny drvič VTN PD03 u zákazníka

Nového majiteľa si v tomto týždni našiel primárny demolačný drvič PD03 s mechanickou rotáciou (free rotation) od najkvalitnejšieho výrobcu demolačných zariadení VTN Europe. Primárny demolačný drvič PD 03