Novinky

blog_img

Celozávodná dovolenka 30.8 a 31.8.2018

Vážený zákazníci, z dôvodu čerpania celozávodnej dovolenky budú všetky naše strediská uzatvorené v dňoch 30.8. a 31.8.2018. Znovu otvoríme dňa 3.9.2018 o 7:00. Ďakujeme za porozumenie. CM Slovakia spol. s r.o.

blog_img

Expo Lesný LOM 2018 19 - 21.6.2018

Pozývame Vás na výstavu EXPO Lesný lom 2018 ktorá sa uskutoční v kameňolome Lesný lom v Českej republike v termíne 19 - 21.6.2018

blog_img

NOVINKA R18-9

Premýšľate nad kúpou nového bagra? Predstavujeme Vám najnovší prírastok do flotily bágrov Hyundai R18-9. Minibager Hyundai R18-9 patrí medzi špičkové stroje v svojej kategórii a svojou spoľahlivosťou to dokazuje u mnohých slovenských majiteľov.

blog_img

Nakladče pre poľnohospodárov Hyundai

V spolupráci s Hyundai Construction Equipment sme pre Vás pripravili špeciálne verzie nakladačov pre poľnohospodárov.

blog_img

Novinka medzi bagrami do 15 ton - Hyundai HX130LCR

Nový Hyundai HX130LCR dopĺňa kategóriu bagrov do 15 ton s minimálnym presahom veže cez pásy. Výkonom sa približuje najlepšie predávanému bagru Hyundai v Európe HX145LCR ale hmotnosťou umožnuje prevoz na mešom aute.

blog_img

Nový  Hyundai HL975 ťažobný nakladač pre štrkovne a lomy

Prvá novinka v portfóliu ťažkých strojov Hyundai pre rok 2017 je ťažobný nakladač Hyundai HL975. Svetovú premiéru bude mať na výstave SaMoTer v Taliansku vo februári 2017. Do predpredaja sa dostal v Januári a na Slovensku si ho môžete zakúpiť od 1.2.2017. V prípade záujmu o predvedenie, nás kontaktujte na info@cmslovakia.eu

blog_img

Nový model bagra Hyundai HX480L

Najnovším prírastkom do flotily bagrov Hyundai je pásový bager HX480L s hmotnosťou 49 500 kg.

blog_img

AAVM 360° bezpečnostný systém zabezpečuje pohľad z vtáčej perspektívy

Nová séria rýpadiel Hyundai prináša ako prvá do bagrov pohľad zo štyroch kamier zároveň a umožnuje Vám pozorovať svoje okolie dokonale.

blog_img

Využite príležitosť vyskúšať si uplne nový kolesový bager Hyundai HW140

Využite možnosť vyskúšat si nový kolesový bager Hyundai HW140 na Vašej stavbe. Kolesový bager Hyundai sa dá vyskúšať na prácu s kopacou lopatou, hydraulickou svahovačkou alebo aj so sekundárnym drvičom VTN. Neváhajte nás kontaktovať na info@cmslovakia.eu

blog_img

Výpredaj použitých stroj z našej požičovne

Obzeráte sa po zánovnom minibagri, nakladači či príslušenstve? Práve pre Vás sme pripravili výpredaj strojov z našej požičovne. Všetky stroje so zárukou za skvele ceny.

blog_img

Dieci manipulátory v F1

Teleskopické manipulátory Dieci budú tento víkend odstranovať monoposty v F1 na veľkej cene Ruska v Soči.

blog_img

Nové bagre Hyundai na Intermate v Paríži

Hyundai Heavy Indutries si vybral tento krát svetovú výstavu strojov INTERMAT v Paríži k predstaveniu úplne novej generácie stavebných strojov Hyundai. Medzi nimi predstaví aj prvých šesť pásových bagrov od 22 do 52 ton.

blog_img

Repasované stroje od DIECI fabriky

Kupujete najradšej použité stroje ktoré sú zabehnuté s nízkym počtom motohodín? Bojíte sa ale aby nebol stroj kradnutý, aby nemal skryté závady? Práve pre Vás sú určené stroje ktoré ponúka s programu "Used Dieci Machine" spoločnosť Dieci - výrobca teleskopických manipulátorov.

blog_img

Hyundai Heavy Industries vyrobil 500.000-ci stavebný stroj

Hyundai Heavy Industries (HHI), najväčší svetový staviteľ lodí a popredný výrobca stavebných strojov a zariadení, dnes oznámil, že odovzdal zákazníkovi svoj 500.000-ci stavebný stroj.

blog_img

Primárny drvič VTN PD03 u zákazníka

Nového majiteľa si v tomto týždni našiel primárny demolačný drvič PD03 s mechanickou rotáciou (free rotation) od najkvalitnejšieho výrobcu demolačných zariadení VTN Europe. Primárny demolačný drvič PD 03