Kupujete najradšej použité stroje ktoré sú zabehnuté s nízkym počtom motohodín? Bojíte sa ale aby nebol stroj kradnutý, aby nemal skryté závady? Práve pre Vás sú určené stroje ktoré ponúka s programu “Used Dieci Machine” spoločnosť Dieci - výrobca teleskopických manipulátorov.

Jedná sa o stroje ktoré boli prenajímané formou operatívneho leasingu priamo výrobcom teleskopických manipulátorov Dieci. Následne sa vrátia do fabriky kde prejdú procesom renovácie. Sú rozbraté, diely skontrolované poprípade vymenené ak je potreba, rám sa opieskuje a stroj sa znova nastrieka. Potom putuje k zákazníkovi ako repasovaný teleskopický manipulátor.

Cena je priaznivejšia ako nového stroja a samozrejmosťou je aj záruka poskytovaná výrobcom.

Pretože máme veľké množstvo dopytov napodobné stroje pravidelne si jeden zadovážime aj na náš sklad na Slovensku aby sme boli pripravený na Vaše dopyty s okamžitým termínom dodania.

Momentálne máme pre Vás pripravený najpopulárnejší model AGRI PLUS 40.7H VS osadený motorom bez adblue a prevodovkou Vario systém. Nosnosť je 4 tony a maximálny zdvih 7m. Stroj má vysokú výbavu ako: klimatizáciu, pneumatický okruh na brzdy, spápätný chod ventilátora, elektricky zasúvacie okno a mnoho iného.

To všetko za neuveriteľnú cenu 51.500,-€ bez DPH.

Rok výroby:2010

Rok repasu: 2015

Počet hodín pred repasom:2300

V prípade Vášho záujmu kontaktujte našich obchodných zástupcov vo Vašom kraji.

Team CM Slovakia spol. s r. o.