Vážený zákazníci,
v tejto neľahkej situácií máme pre Vás potešujúcu správu že naše prevádzky nezatvárame no budeme pracovať v špeciálnom režime, nakoľko zdravie našich zamestnancov je pre nás nadovšetko.

Preto od pondelka 16.3.2020 budú naše prevádzky otvorené iba v špeciálnom režime.
Čo to znamená?

Dodávka dielov - diely budeme dováť zákazníkom výhradne kuriesrkými službami po uhradení na predfaktúry.
Pokiaľ nám niečo budete posielať kurierom, budeme tovar príjímať ale taktiež v obmedzenom režime.

Servis strojov- budeme vykonávať našimi servisnými vozidlami ako doposiaľ, jediné čo sa zmení že Vás poprosíme o ochranu našich zamestnacov, tým že im stroj pripravíte na vopred telefonicky dohodnuté miesto , kde bez prítomnosti akého koľvek iného človeka náš zamestanec vykoná údržbu alebo opravu. Vykonané práce a dodané diely Vám dáme na podpis emailom.​
Dovoz strojov do servisu- pokiaľ ste sa rozhodli že stroj chcete priniesť do servisu k nám, zavolajte nám dopredu, dohodnemi si čas kedy prídete a kde nám stroj zložíte. My sa potom za dodržania hygienických postupov postaráme o opravu a stroj Vám pripravíme na prevzatie na našej pobočke.

Predaj strojov - budeme vykonávať telefonicky, poprípade emailom. Ak potrebujete technické rady preferujeme telekonferencie na rozdiel od osobných stretnutí.

Požičiavanie strojov - podobne ako servis budeme Vám stroje pripravovať na pobočkách po telefonckom dohovore.

Upozornujeme Vás že na našich pobočkách sa nebudú pravideľne nachádzať zamestnanci, tak volajte vopred.

P.S.: Pošta - ak nám chcete niečo doručiť prosím neposielajte to doporučenou poštou nakoľko v najbližšom čase na poštu chodiť NEBUDEME!!!!. Ak nám pošlete list normálne na adresu CM Slovakia s.r.o., Rozvodná 9/A, 83101 Bratislava, poštár nám ho doručí do schránky, tam raz za týždeň pôjdeme.

Najlepšie ale je zasielať všetko emailom na info@cmslovakia.eu alebo faktúry na ekonomicke@cmslovakia.eu

Ďakujem Vám za porozumenie a prosíme Vás aby ste sa správali zodpovedne voči sebe aj voči iným.